Rkeg je spolehlivý, inovativní a ekologický.

Rkeg je dodáván v sadách pro vyfukování na místě nebo připraven k plnění. Hotové KEG sudy jsou naplněny sterilním vzduchem nebo inertním plynem. Dodávka může být provedena ve skupinovém balení nebo v jednotlivých kartonech z vlnité lepenky. Je vhodný pro různé nápoje a zachovává jejich původní chuť.

Lze doplnit tvarovkami typu A, G, S, D.

Rkeg 30 l

Klasický objem 30 l. Nabízí se ve dvou variantách: standardní hnědý a zelený se zvýšenou pevností. Optimální řešení pro rozšíření prodejního trhu, prodej do vzdálených oblastí, náhrada kovových sudů.

Rkeg 20 l

Nabízí se ve dvou variantách: standardní hnědý a zelený se zvýšenou pevností.

Rkeg 10 l

Je skvělý pro propagační akce. Je nabízen ve verzi se zvýšenou pevností.

Rkeg Party Keg 5 l

Ideální řešení pro domácí spotřebu, propagační akce a marketing nových produktů. Je nabízen ve verzi se zvýšenou pevností.

Vyfukovací souprava Rkeg

Rkeg lze vyrobit na místě z vyfukovací sady. Foukací sadu lze doplnit předlisky různých hmotností: 375, 400, 425, 450 g; tvarovky různých typů: A, G, S, D; trubka je individuálně vybrána podle zvoleného designu Rkeg sudu.

Rkeg PET láhev

Opakovaně použitelná PET láhev je vyrobena z předlisku o hmotnosti 700 g. Konstrukce žeber zajišťuje potřebnou pevnost a kvalitní oplach lahví.

Rkeg jednorázová PET láhev

Jednorázová PET láhev může být vyrobena z předlisku o hmotnosti 350 nebo 380 g. Konstrukce láhve poskytuje potřebnou pevnost při přepravě a skladování lahve s vodou.